Copia Forum - Certificirani Canon partner
0 Košarica

Zaboravili ste lozinku?
Još niste registrirani? Registrirajte se

TP-Link TL-SG3424, 24-port Gbit L2 + 4 SFP

Šifra artikla: tpl-t2600g-28ts
vpc:
1 221,00 HRK 162,05 EUR
Nije dostupno
Pošalji upit

Specifikacije

Model
TP Link T2600G-28TS(TL-SG3424)
Sučelje
24 10/100/1000Mbps RJ45 Ports
(Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX)
4 1000Mbps SFP Slots
1 RJ45 Console Port
1 Micro-USB Console Port
Standard
IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE802.3z,
IEEE 802.3ad, IEEE 802.3x, IEEE 802.1d, IEEE 802.1s,
IEEE 802.1w, IEEE 802.1q, IEEE 802.1x, IEEE 802.1p
Podešavanje i upravljanje
10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m)
100BASE-TX/1000Base-T: UTP category 5, 5e or above cable
(maximum 100m)
1000BASE-X: MMF, SMF
Napajanje
100~240VAC, 50/60Hz
Dimenzije i masa
17.32 * 8.7 * 1.73 in. (440 * 220 * 44 mm)
Ostalo
Rack Mountable
Canon
Creality
C-lion
MicroPOS
Orink
TP-link

Kolačići

Koristimo kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva i funkcionalnosti, te kako bi bolje razumijeli kako koristite našu web stranicu. Kliknite "Prihvaćam kolačiće" ako želite dopustiti sve kolačiće.

Alternativno, možete odabrati koje vrste kolačića želite prihvatiti ili onemogućiti klikom na "Postavke kolačića" u nastavku. Za više informacija pogledajte stranicu Zaštita privatnosti.

Ovi kolačići su potrebni za funkcioniranje web stranice i ne mogu se isključiti. Obično se postavljaju samo kao odgovor na vaše radnje, kao što je postavljanje vaših postavki privatnosti.

Ovi kolačići nam omogućuju praćenje analitike brojeći posjete i izvore prometa kako bismo mogli mjeriti i poboljšati izvedbu naše web stranice.