Copia Forum - Certificirani Canon partner
0 Košarica

Zaboravili ste lozinku?
Još niste registrirani? Registrirajte se

TP-Link T1600G-28TS,24-port Gbit Smart Switch+4SFP

Šifra artikla: tpl-t1600g-28ts
vpc:
918,00 HRK 121,84 EUR
Nije dostupno
Pošalji upit

Specifikacije

Model
JetStream T1600G-28TS
Sučelje
24 x 10/100/1000Mbps RJ45 priključka
(Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX)
4 x Gigabit SFP priključka
Standard
IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE802.3z, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3x, IEEE 802.1d, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1q, IEEE 802.1p, IEEE 802.1x
Prijenos podataka
Propusnost: 56Gbps
Brzina prosljeđivanja paketa: 41.7Mpps
Sigurnost
AAA
Port Security
DHCP Snooping
IP-MAC-Port Binding
IPv6-MAC-Port Binding
ARP Inspection
802.1x and Radius Authentication
SSH v1/v2
SSL v3/TLSv1
Broadcast/Multicast/Unknown-unicast Storm Control
Dos Defend
Napajanje
100~240VAC, 50/60Hz
Max potrošnja struje: 20.4W (220V/50Hz)
Wireless karakteristike
10BASE-T: UTP kategorije 3, 4, 5 kabel (maksimalno 100 m)
100BASE-TX / 1000Base-T: kabel UTP kategorije 5, 5e ili iznad (maksimalno 100 m)
1000BASE-X: MMF, SMF
Dimenzije i masa
440 x 180 x 44 mm
Ostalo
Certifikati: FCC, RoHS
Zahtjevi sustava: Microsoft® Windows® XP, Vista™ ili Windows 7, Windows 8, MAC® OS, NetWare®, UNIX® ili Linux
Sadržaj pakiranja
T1600G-28TS
Kabel za napajanje
Vodič za instalaciju
CD s izvorima
Rackmount Kit
Gumene noge
Napomena
Više detalja o proizvodu možete naći ovdje.
Canon
Creality
C-lion
MicroPOS
Orink
TP-link

Kolačići

Koristimo kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva i funkcionalnosti, te kako bi bolje razumijeli kako koristite našu web stranicu. Kliknite "Prihvaćam kolačiće" ako želite dopustiti sve kolačiće.

Alternativno, možete odabrati koje vrste kolačića želite prihvatiti ili onemogućiti klikom na "Postavke kolačića" u nastavku. Za više informacija pogledajte stranicu Zaštita privatnosti.

Ovi kolačići su potrebni za funkcioniranje web stranice i ne mogu se isključiti. Obično se postavljaju samo kao odgovor na vaše radnje, kao što je postavljanje vaših postavki privatnosti.

Ovi kolačići nam omogućuju praćenje analitike brojeći posjete i izvore prometa kako bismo mogli mjeriti i poboljšati izvedbu naše web stranice.